každý typ jako dítě a dospělý

16 rozhovorů s typy

V těchto rozhovorech zjistíte, jak se každý ze 16 typů osobnosti projevuje v dětství a jak v dospělosti. A to přímo z úst těch, kteří daným typem jsou nebo takové dítě vychovávají.

Rozhovory vám pomohou:

  • ujistit se ve svém typu osobnosti, případně uzdravit svou sebehodnotu,
  • určit typy osobnosti vašich dětí a vědět, jak je vychovávat – dostanete manuál, který vám v porodnici zapomněli přibalit ?,
  • podpořit dítě, aby rozvíjelo své silné stránky a budovalo si zdravou sebehodnotu,
  • orientovat se v typech osobnosti vašich partnerů, rodičů, kamarádů, spolupracovníků - pochopíte, jak zlepšit komunikaci a předcházet konfliktům.
Rozhovory

Rozhovory samostatně

2 490 Kč

doživotní přístup

REFERENCE ČTENÁŘŮ

žena

"Rozhovory s typy mi přijdou skvělé k potvrzení nebo vyvrácení domněnky o typu. Pokud bych váhala o typu osobnosti u dítěte, poslechla bych si rozhovor s typy a věřím, že by mi to velmi pomohlo."

Jana Janů

žena

"Rozhovory s typy jsou pro mne nejsrozumitelnější způsob, jak proniknout do Teorie Typů. K rozhovorům se stále vracím v kombinaci s knihou. Baví mne také pozorovat podobnosti mezi temperamenty. A to uklidnění na závěr, když se shrnou pozitiva každého typu a vidíme jak báječné děti doma máme!"

Dagmar Klimentová

žena

"Rozhovory s typy jsou skvělé - nejen když si člověk není jist svým typem, ale zároveň má možnost pozorovat projevy dětí. Já sama jsem byla i strašně ráda za možnost poslechnout si očima dospěláka své projevy v dětství a hodně se mi toho vybavilo. Diskuze o INFJ o dětských táborech byla třešničkou na dortu."

Jana Vránová

žena

"Rozhovory s typy jsou pro mě zatím to nejlepší v klubu TT, je to praktický pohled do hlav dětí i dospělých jednotlivých typů, jde se celkem do detailů a díky konkrétním příkladům se mi začala celá mozaika všech typů skládat krásně do sebe. Jsou zde za mě nejlépe vidět rozdíly i drobné nuance mezi jednotlivými typy. Mnohým rodičům podle mě dávají i naději, že jejich děti mohou v životě uspět a být šťastné."

Tereza Hartkopf

žena

"Po shlédnutí Rozhovoru s mým typem jsem si byla konečně jistá, ze jsem opravdu ENFJ. Pohled dospělého člověka a dítěte je často jiný. Mně se začalo skládat puzzle a vše do sebe tak nějak zapadalo. Vybavily se mi vzpomínky z dětství, kdy jsem se cítila nepochopená. A přesně to dokreslilo konečný obraz. A já se zaradovala."

Marcela Jarešová

žena

"Rozhovory s typy umožňují poznat konkrétního člověka daného typu v celé jeho celistvosti a komplexně, zároveň nastíní i vývoj osobnosti od útlého věku do dospělosti."

Kateřina Poupě

žena

"Rozhovory s typy jsou skvělou příležitostí porovnat nezralé projevy osobnosti v dětství s projevem dospělého, jehož psychické funkce už jsou zformované vývojem a životními zkušenostmi. Vlastně můžeme docela dobře zjistit, co z toho dítěte jednou bude."

Hana Suchánková

zena

"Rozhovory s typy jsou pro mě utříděním myšlenek a připomenutím potřeb mého dítěte. Znovu zažití AHA momentů, že vlastně to a to patří k typu osobnosti a dítě to nedělá naschvál. Pozitivní vhled do budoucna a navnímání myšlení dospělého jedince daného typu. Ráda se dívám i na rozhovory, které se přímo netýkají členů rodiny, pojímám pak informace s větším nadhledem a hezky se mi filtruje, co mají společného např. NT typy a co už je specifikum ENTJ a ENTP."

Lucie Hermanová

žena

"Díky Rozhovorům s typy jsem odhalila některé osoby ve svém okolí a také jsem lépe pochopila projevy jednotlivých typů. Je to pro mě zkrátka takové zhmotnění načteného, kdy dostává skrze reálné osoby i pro mě reálnější obrysy. Moc za ně děkuji! A dají se poslouchat při vaření a uklízení, takže zabaví mozek a odpoutají od jinak většinou nudných činností."

Markéta Hrnčálová

žena

„V Rozhovorech s typy se mi líbí dvojí perspektiva dospělého a dítěte. Hezky to vykresluje, jak se typy vyvíjí a jak se vrozené potřeby mohou formovat.“

Jana Majtánová

zena

"V Rozhovorech s typy mě jako rodiče uklidňuje, že i jiní rodiče mají obdobné problémy či otázky. Zjišťuju, nejsem divná a nemám divné dítě. Je pro mě velmi objevné, když daný typ vysvětlí, jak některé věcí prožívá a má. Někdy má člověk pocit, že by bylo skvělé se moci dětí zeptat, proč nějak reagují a nebo nereagují, ale nejde to, jsou malé. Toto je skvělá příležitost své děti vlastně objevit."

Petra Macháčková

zena

"Rozhovory s typy v Klubu přináší konkrétní příklady ze života i s konkrétním projevem daného typu (mimikou, gestikulací, intonací, rychlostí mluvy). Otisk v paměti je pro mne lepší, než ze čteného textu."

Monika Švejdová

zena

„Při poslouchání mi u některých Rozhovorů s typy v Klubu doslova naskočily osoby, které jsem v typu poznala, byl to velký wow efekt. Třeba můj táta - najednou jsem pochopila jeho celoživotní chování. Díky za to.“

Dagmar Štorková

Poznejte typy zblízka!
Zjistěte, jak myslí a co prožívají.

OHLASY ČTENÁŘEK A FANOUŠKŮ

zena_se_usmiva

Martina Halmová

„Z mateřství jsem byla spíše frustrovaná… teď si konečně nepřipadám jako neschopná matka!“

Štolcová

Magdaléna Štolcová

„Zjištění, co by mi mohlo pomáhat ve zvládání stresu, přináší výsledky a neskutečnou úlevu.“

Jiří Lisý

Jiří Lisý

„Skrze Šárku a Teorii typů jsem pochopil, kdo doopravdy jsem. Od té doby nabral můj život doslova úplně jiné obrátky.“

Onderková

Iveta Onderková

„S dcerou jsme si vůbec nerozuměly. Díky Teorii typů jsem ji pochopila, ba co víc – mám návod, jak na ni.“

david skrobanek

David Škrobánek

„Pochopení rozdílů mezi dětmi mi zásadně pomohlo přizpůsobit výchovu. Vřele doporučuji. Šárka je expert a profesionál.“

petra kejklickova

Petra Kejklíčková

„Teorii typů mám ráda. Velmi zajímavé informace, které mě vždy uklidní, že jsem normální máma. Doporučuji všem rodičům.“

katerina vodickova

Kateřina Vodičková

„Tohle opravdu dává smysl, dvoudenní wellness pro duši, mozek i srdce. Díky Šárko za skvělou inspiraci.“

us monika kozakova pospisilova 2

Monika Kozáková Pospíšilová

„Za mě dosud nejlepší osobnostní seminář ‚na trhu‘ (a to hodnotím jako někdo, kdo jich už pár prošel :-).“

Pavlína Saudková

Pavlína Saudková

„Miluji vaši knihu. Byla pro mě neskutečně osvobozující a moc mi pomohla vnitřně se srovnat a pochopit, že nejsem špatná matka.“

Pavlína Sóóky

„Vše je velmi výstižně a přesně popsané. Teorie je velmi často propojována komentáři rodičů, jak je to v praxi.“

magdalena parajkova portret

Magdalena Parajková

„Kniha Nejsou stejné je to najlepšie, čo som si pre seba za posledné dva a pol roka materstva kúpila.“

 

lucie langerova portret

Lucie Langerová

„Knihu Nejsou stejné jsem chtěla kvůli dětem a našla jsem mnohem víc – SEBE! Vřele doporučuji KAŽDÉMU a DĚKUJI Šárce za její práci.“

×
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Skvělé — jsem ráda za váš zájem

Některá videa zveřejňuji zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, že to myslím s vaším sebepoznáním dobře. Pokud by vás zajímala videa další, stačí zadat váš e-mail a já vám je ráda pošlu.

Šárka