KURZY, SEMINÁŘE A WEBINÁŘE

Pronikněte s námi do Teorie typů

S jejím praktickým využíváním máme dlouholeté zkušenosti a víme, že může být užitečným nástrojem sebepoznání a porozumění mezi lidmi. Je to však jako s každým jiným nástrojem — užitečným nebo nebezpečným se stává až v rukou toho, kdo jej používá.

Když chcete do Teorie typů snadno a rychle proniknout

V úvodním semináři zjistíte svůj typ i potřeby jiných typů. Chápat druhé lidi i číst knihy Teorie typů pak pro vás bude snazší.

blank
blank

Když už o Teorii typů něco víte a chcete poznat další typy z očí do očí

Kurz vám pomůže prohloubit znalosti a v praxi vidět, jak typy reagují v různých situacích a jak s nimi komunikovat. Doporučujeme absolventům úvodního semináře.

blank
blank
blank
blank

Dávka vědění, která přijde za vámi domů nebo na cesty

Šest a půl hodiny videa plného toho nejdůležitějšího z Teorie typů pro mámy. Místo, čas i tempo sledování je ve vašich rukou. Nejdostupnější kurz z naší nabídky.

Dva úvodní webináře zdarma

Výchova na míru

WEBINÁŘ

Učíte se s dětmi správně komunikovat, ale je to pro vás těžké? Připadáte si neschopná, protože to, co by mělo platit na všechny děti, u vás nefunguje? → Trénink komunikace je až druhý krok.

Mateřství bez výčitek

WEBINÁŘ

Připadá vám mateřství náročné, ale nechcete o tom mluvit? Vyčítáte si, že jiné mámy zvládají mateřství lépe? → Buďte spokojenější mámou.

Napište nám

Skvělé — jsem ráda za váš zájem

Některá videa zveřejňuji zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, že to myslím s vaším sebepoznáním dobře. Pokud by vás zajímala videa další, stačí zadat váš e-mail a já vám je ráda pošlu.

Šárka