KURZY, SEMINÁŘE A WEBINÁŘE

Pronikněte s námi do Teorie typů

S jejím praktickým využíváním máme dlouholeté zkušenosti a víme, že může být užitečným nástrojem sebepoznání a porozumění mezi lidmi. Je to však jako s každým jiným nástrojem — užitečným nebo nebezpečným se stává až v rukou toho, kdo jej používá.

Když chcete do Teorie typů snadno a rychle proniknout

V úvodním semináři zjistíte svůj typ i potřeby jiných typů. Chápat druhé lidi i číst knihy Teorie typů pak pro vás bude snazší.

UvodniSeminar1
UvodniSeminar2

Když už o Teorii typů něco víte a chcete poznat další typy z očí do očí

Kurz vám pomůže prohloubit znalosti a v praxi vidět, jak typy reagují v různých situacích a jak s nimi komunikovat. Doporučujeme absolventům úvodního semináře.

DlouhodobyKurz1
DlouhodobyKurz2
DlouhodobyKurz3
Klub

Nezahltí vás milion možností. Nebudou vás zdržovat rozvláčné diskuse a vágní komentáře. Přinášíme maximální koncentraci užitečných informací v minimálním čase. 


U většiny videí najdete i kvalitní audiozáznam či titulky, chcete-li video sledovat v tichu. Pokud rádi čtete a děláte si poznámky, uvítáte pečlivé přepisy všeho, co bylo řečeno.

Napište nám

Skvělé — jsem ráda za váš zájem

Některá videa zveřejňuji zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, že to myslím s vaším sebepoznáním dobře. Pokud by vás zajímala videa další, stačí zadat váš e-mail a já vám je ráda pošlu.

Šárka