RedGlow

KLUB TEORIE TYPŮ

Místo, kde typy ožívají

 • Najdete řešení vašich akutních výchovných problémů (např. vzdor, narušená (sebehodnota, porušování pravidel apod.)
 • Dozvíte se, jak vychovávat jednotlivé typy dětí.
 • Knihy Teorie typů máte s dopravou zdarma a záložkou jako dárek!
Klub
garance spokojenosti 1

299 Kč

199 Kč

měsíčně

ArrowGreen
ArrowGreenMobil

V KLUBU NEJSOU JEN VIDEA

V Klubu toho najdete hodně

TvVideo

Záznamy webinářů

36 populárních webinářů Teorie typů, které jindy a jinde nenajdete, například:

 • Zvládání emocí: Co dělat, když se vzteká, Jak zvládat vzdor apod.
 • Sebehodnota: Jak nenarušit sebehodnotu, Jak léčit sebehodnotu (nejen) u dětí apod.
 • Hranice, pravidla: Důslednost ve výchově, Aby dítě nebylo agresivní apod.
 • Autonomie a zodpovědnost: Jak vychovat zodpovědné dítě,  Stres: otužovat děti
  nebo chránit?, Jak vychovávat digitální děti
 • Učení: Co různé typy potřebují, aby se dobře a rády učily, Jak motivovat bez tlaku a
  trestů

videa s titulky

zvukové záznamy

textové přepisy

Headphones

„Na stejné vlně“ s typy

On-line setkání členů klubu zaměřená na konkrétní typ osobnosti

 • aktuálně v klubu již záznamy těchto setkání: ESTP, ISTP, ENTJ, ESTJ, ESFP, INFJ, INFP
 • další typy budou následovat na podzim 2024
 • pouze pro členy Klubu!
Fourleaf

Čtyřdílný seriál - „Být mámou a zůstat sama sebou“

Pro všechny, co řeší své mateřství. Vaše otázky trápí i jiné mámy — tady najdete odpovědi. Dozvíte se, jak zmírnit výčitky, bránit se dobrým radám i předcházet stresu.

Nyní v klubu zdarma

990 Kč 

Klub
ArrowGreen2

„Díky Klubu máte vysvětlení i rady stále po ruce. Kdykoliv máte volnou chvilku.“

JustinaAvatar

Justina Danišová

garance spokojenosti 1

KLUBOVÝ OBSAH STÁLE PŘIBÝVÁ

Výhody pro vás a vaše blízké

Bolt1

Šetříte čas

Nezahltí vás milion možností. Nebudou vás zdržovat rozvláčné diskuse a vágní komentáře. Přinášíme maximální koncentraci užitečných informací v minimálním čase. 

Folder

Snadno najdete, co potřebujete

Pomocí přehledné struktury se rychle zorientujete. Díky stručným anotacím a obsahům s minutáží najdete přesně to, co vás zajímá.

Settings

Volíte si způsob

U většiny videí najdete i kvalitní audiozáznam či titulky, chcete-li video sledovat v tichu. Pokud rádi čtete a děláte si poznámky, uvítáte pečlivé přepisy všeho, co bylo řečeno.

Like

Získáváte konkrétní doporučení

Nemusíte poslouchat obecná konstatování či univerzální rady. Už víte, že nefungují. Naše doporučení vždy zohledňují kontext určitého typu osobnosti. 

Doprava zdarma

Knihy Teorie typů vám pošleme s dopravou zdarma a s oblíbenou záložkou navíc!

REFERENCE NA OBSAH KLUBU

žena

"Pořad Na stejné vlně s typy nabízí jedinečnou možnost položit dotyčnému konkrétní otázku nebo zjistit jeho úhel pohledu na nějaký problém. Pokud si právě v běžném životě nevím rady v interakci s člověkem daného typu, je to neocenitelná pomoc. Přece jen všechno se z knih vyčíst nedá."

Hana Suchánková

žena

"Rozhovory s typy mi přijdou skvělé k potvrzení nebo vyvrácení domněnky o typu. Pokud bych váhala o typu osobnosti u dítěte, poslechla bych si rozhovor s typy a věřím, že by mi to velmi pomohlo."

Jana Janů

žena

"Rozhovory s typy jsou pro mne nejsrozumitelnější způsob, jak proniknout do Teorie Typů. K rozhovorům se stále vracím v kombinaci s knihou. Baví mne také pozorovat podobnosti mezi temperamenty. A to uklidnění na závěr, když se shrnou pozitiva každého typu a vidíme jak báječné děti doma máme!"

Dagmar Klimentová

žena

"Rozhovory s typy jsou skvělé - nejen když si člověk není jist svým typem, ale zároveň má možnost pozorovat projevy dětí. Já sama jsem byla i strašně ráda za možnost poslechnout si očima dospěláka své projevy v dětství a hodně se mi toho vybavilo. Diskuze o INFJ o dětských táborech byla třešničkou na dortu."

Jana Vránová

žena

"Rozhovory s typy jsou pro mě zatím to nejlepší v klubu TT, je to praktický pohled do hlav dětí i dospělých jednotlivých typů, jde se celkem do detailů a díky konkrétním příkladům se mi začala celá mozaika všech typů skládat krásně do sebe. Jsou zde za mě nejlépe vidět rozdíly i drobné nuance mezi jednotlivými typy. Mnohým rodičům podle mě dávají i naději, že jejich děti mohou v životě uspět a být šťastné."

Tereza Hartkopf

žena

"Po shlédnutí Rozhovoru s mým typem jsem si byla konečně jistá, ze jsem opravdu ENFJ. Pohled dospělého člověka a dítěte je často jiný. Mně se začalo skládat puzzle a vše do sebe tak nějak zapadalo. Vybavily se mi vzpomínky z dětství, kdy jsem se cítila nepochopená. A přesně to dokreslilo konečný obraz. A já se zaradovala."

Marcela Jarešová

žena

"Rozhovory s typy umožňují poznat konkrétního člověka daného typu v celé jeho celistvosti a komplexně, zároveň nastíní i vývoj osobnosti od útlého věku do dospělosti."

Kateřina Poupě

žena

"Rozhovory s typy jsou skvělou příležitostí porovnat nezralé projevy osobnosti v dětství s projevem dospělého, jehož psychické funkce už jsou zformované vývojem a životními zkušenostmi. Vlastně můžeme docela dobře zjistit, co z toho dítěte jednou bude."

Hana Suchánková

zena

"Rozhovory s typy jsou pro mě utříděním myšlenek a připomenutím potřeb mého dítěte. Znovu zažití AHA momentů, že vlastně to a to patří k typu osobnosti a dítě to nedělá naschvál. Pozitivní vhled do budoucna a navnímání myšlení dospělého jedince daného typu. Ráda se dívám i na rozhovory, které se přímo netýkají členů rodiny, pojímám pak informace s větším nadhledem a hezky se mi filtruje, co mají společného např. NT typy a co už je specifikum ENTJ a ENTP."

Lucie Hermanová

žena

"Díky Rozhovorům s typy jsem odhalila některé osoby ve svém okolí a také jsem lépe pochopila projevy jednotlivých typů. Je to pro mě zkrátka takové zhmotnění načteného, kdy dostává skrze reálné osoby i pro mě reálnější obrysy. Moc za ně děkuji! A dají se poslouchat při vaření a uklízení, takže zabaví mozek a odpoutají od jinak většinou nudných činností."

Markéta Hrnčálová

žena

„V Rozhovorech s typy se mi líbí dvojí perspektiva dospělého a dítěte. Hezky to vykresluje, jak se typy vyvíjí a jak se vrozené potřeby mohou formovat.“

Jana Majtánová

zena

"V Rozhovorech s typy mě jako rodiče uklidňuje, že i jiní rodiče mají obdobné problémy či otázky. Zjišťuju, nejsem divná a nemám divné dítě. Je pro mě velmi objevné, když daný typ vysvětlí, jak některé věcí prožívá a má. Někdy má člověk pocit, že by bylo skvělé se moci dětí zeptat, proč nějak reagují a nebo nereagují, ale nejde to, jsou malé. Toto je skvělá příležitost své děti vlastně objevit."

Petra Macháčková

zena

"Rozhovory s typy v Klubu přináší konkrétní příklady ze života i s konkrétním projevem daného typu (mimikou, gestikulací, intonací, rychlostí mluvy). Otisk v paměti je pro mne lepší, než ze čteného textu."

Monika Švejdová

zena

„Při poslouchání mi u některých Rozhovorů s typy v Klubu doslova naskočily osoby, které jsem v typu poznala, byl to velký wow efekt. Třeba můj táta - najednou jsem pochopila jeho celoživotní chování. Díky za to.“

Dagmar Štorková

zena

"Webinář o empatii v Klubu byl naprosto úžasný, za prvé jsem se dozvěděla, že nejsem "vadná", i když cizí emoce uchopuji spíš rozumově a jaksi s odstupem, neumím se do druhých "vcítit". Za druhé, dozvěděla jsem se o existenci "emoční infekce", což pro mě bylo velké překvapení a určitě mě to posunulo zase o kousek dál na cestě k pochopení druhých."

Jana Heřmanová

zena

"Právě jsem doposlouchala webinář o ESFP typech a musím potvrdit - na syna sedí úplně vše! Nad jednotlivými tématy jsem se zamyslela a byla jsem až v šoku, jak jej tento typ vystihuje v každičkém detailu. Tak mám pocit, že jsem konečně dostala k mému synovi manuál, který mi zapomněli v porodnici přibalit! 🙂 Dostavil se pocit úlevy, pochopení, vděku... Bez Vás bych se v tom nadále utápěla a dost možná by se mezi mnou a synem vytvořila propast z neporozumění. Nyní se na něj mohu dívat jako na dar, na svého učitele, který mě naučí to, co jsem v dětství nezískala."

Lucie Cigánková

zena

"Chci poděkovat za skvělé setkání v Klubu 'Na stejné vlně'. Moc se mi líbí, jak laskavě, klidně a komplexně mluvíte o všech možných tématech a v tomto konkrétním díle i to úžasné souznění s Justinou a celková atmosféra. Taky oceňuji, že je často řeč o rodinách s třemi i více dětmi, protože tam jsou takové situace, jaké ve spoustě rodin a tedy i kurzů/webinářů atd. vůbec nejsou zahrnuté."

Klára Hrivňáková

zena

"Vaše webináře sleduji již rok / rok a půl pravidelně. Líbí se mi otevřenost, upřímnost a přirozenost ve Vašem vystupování. Webináře mají pokaždé stejnou strukturu, dobře se pak orientuji v jejich průběhu. Líbí se mi, že do seminářů zapojujete i své děti. Obdivuji, že se nebojíte říkat příklady ze svého soukromí. Webináře mi přináší lepší orientaci v problematice Teorie typů, zaměření na jednotlivá témata a oceňuji, že je možnost si webinář pustit i ze záznamu. A teď jsou všechny nově v Klubu!"

Gabriela Stejskalová

zena

"Mám obě knížky o Teorii typů, líbí se mi články na blogu, ale sledovat webináře (ač je mám moc ráda) pro mne bylo mnohem komplikovanější. On-line vysílaní se mi často nehodilo a někdy jsem zvládla propásnout i dobu, po kterou byl dostupný záznam. Takže když se objevila možnost neomezeného přístupu k webinářům v rámci Klubu Teorie typů, vůbec jsem neváhala. Teď se mohu podívat kdykoli, klidně po částech a díky rozděleným kapitolám se mohu vracet přímo ke konkrétním částem. Super jsou navíc doplňkové materiály u některých webinářů a co mne nadchlo úplně nejvíce, jsou přepisy webinářů. Nemám ráda sluchátka, takže zvukový záznam neocením, ale tuto opravdu ano. Postupně si je tisknu a pročítám v MHD :-)"

Olga Mendlová

zena-se-usmiva

"Pravidelně sleduji Šárčiny webináře - jsou skvělé a na každý se moc těším. Občas bych se ráda vrátila k některému z nich a znovu si ho poslechla. Nikdy jsem to ale neudělala, protože bych musela hledat v přeplněné e-mailové schránce odkaz. V Klubu se mi vše zjednodušilo! Vše je krásně přehledné na jednom místě. Teorie typů mi už dva roky pomáhá porozumět sobě, svým dětem i ostatním lidem, a jsem za Šárky práci moc vděčná.“  

Marie Benešová

zena

"Neodolala jsem a přihlásila se do Klubu teorie typů. Těším se na společná setkání přes Zoom a na rozhovory s jednotlivými typy, které mi určitě přinesou další Aha. Mám moc ráda Šárčiny webináře. Vyhovuje mi způsob, jakým jsou pojaté - od všeobecné teorie ke konkrétním věcem u jednotlivých typů, možnost položit v rámci chatu otázky a v přímém přenosu na ně dostat odpověď. A v neposlední řadě mi přijde skvělý čas, kdy většina z nás, rodičů, už má uspáno, a můžeme tak webinář v klidu stihnout. Někdy mi ale pomáhá poslechnout si některé věci opakovaně, protože člověk bývá různě naladěný a tím pádem různě otevřený vůči novým informacím. A někdy to prostě 'secvakne' až napodruhé nebo dokonce napotřetí. V Klubu mám webináře všechny pěkně pohromadě a můžu si je pouštět, kdykoli mám zrovna čas, takže ohledně členství v Klubu jsem váhala jen asi 3 vteřiny :).“

Zuzana Červená

zena

„Díky za další úžasný webinář! Snažím se je sledovat pravidelně a teď je budu mít navíc všechny záznamy hezky pohromadě v Klubu! Teorie typů mi pomohla pochopit naše odlišnosti mezi mnou, dětmi a manželem. Obě knihy mám samozřejmě doma také. Celkově mi vyhovuje styl webinářů, kdy je rozdělen na část strukturované prezentace (a je tak příležitost zapsat si vedle k tomu nějaké poznámky či hesla) a část otázek a odpovědí. Starší z mých dcer (4,5 roku) prozatím díky všem indiciím odhaduji na typ ENTP, takže kdykoli paní Šárka zmíní něco o svém synovi, ihned zbystřím a říkám si "jojooo...to známe". S radostí a zvědavostí budu sledovat i další webináře a vracet se k nim v Klubu. Děkuji Vám za něj!“

Marie Duranová

zena

„Pro mě Klub je cesta, jak si opakovat, vracet se k videím a více si prohlubovat znalosti o Teorii typů. Stránky Klubu jsou velice přehledné, vizuálně hezky zpracované. Hned po prvním dnu jsem to doporučovala dalším kamarádkám. Velice mě zaujalo, že jdou webináře posouvat po kapitolách. Vše je popsané a bonusové materiály k webinářům jsou top!! Je vidět, že to stálo dost práce, a je to opravdu super zpracované!!!“

Marie Přikryl

zena

„Webináře Teorie typů jsou pro mě vždy velice obohacující. Díky Klubu je mám nyní na jednom místě a mohu se k nim kdykoliv vrátit. Kromě strukturovaných prezentací se srozumitelným výkladem oceňuji především možnost stažení jejich audio záznamu ve formátu MP3. V části věnované divákům jsou zodpovídány nejčastější dotazy, které se v průběhu webináře rozebírají na on-line chatu, což výrazně šetří můj čas strávený u sledování či poslechu daného tématu.“

Jana Kuchařová

zena

"Při pronikání do hlubin Teorie typů mi průběžně dochází další a další souvislosti – kdykoli si můžu přehrát kteroukoli část webinářů, která mě zrovna zajímá – ať už řeším vzdělávání dcery, proč se mi do některých úkolů fakt nechce nebo jak najít konečně společnou řeč s kolegou z práce. Taky velmi oceňuju společná zoom vysílání, kde je možné se doptávat. Jsem nadšená, že Šárka vytvořila prostor, kde jsou její hluboké znalosti k dispozici 24/7, přehledně a v souvislostech!"

Kateřina Netíková

zena

"Na webinářích mi vyhovuje, že mají vždy uvedení do Teorie typů, ale ne příliš obsáhlé, věnujete se v nich danému konkrétnímu tématu, a otázky z pléna  v nich zodpovídané jsou taky velmi podnětné. Pozitivně hodnotím i spojení příjemného projevu, srozumitelného výkladu s příklady, ale bez velikých omáček, a přehledných prezentací i s obrázky. Moc za webináře děkuji!"

Karolina Aubrechtová

zena

"Již jsem viděla několik webinářů od Šárky Mikové. Vždy byly výborně připravené, srozumitelně podané, přínosné i zábavné. Z každého jsem si odnesla důležité informace pro výchovu svých dětí i do soukromé psychologické praxe. Přijde mi užitečné, že je možnost se během semináře doptat pomocí chatu - a pak najít všechny otázky a odpovědi i v záznamu."

Eva Březinová

zena

"Webináře mám obecně ráda – hlavně ty Šárčiny, protože mi dávají hlavu a patu. Pro mě, co bydlím v na jižní Moravě, je to skvělá příležitost dostat se k informacím, aniž by člověk musel daleko cestovat.U webináře Klíč k výchově mě nejvíce zaujala věta: 'Není důležité, jak se dítě chová, ale proč se tak chová' - že je třeba nejdřív odhalit důvod, než budeme něco řešit. A díky webináři jsem začala dětem říkat, v čem je obdivuji, co umí lépe než já. To vždy rozkvetou?."

Dagmar Štorková

zena

"Přijde mi úžasné, kolik lidí chce lépe porozumět svým dětem a díky Teorii Typů poznávají především sebe. Webináře mě pokaždé něčím obohatí. Mimo jiné mě naučily, že moje vnímání světa nemusí být pro ostatní až tak jasné a už vůbec ne logické. Tolik AHA momentů jsem v žádném kurzu 'Jak na děti' neměla. Díky, Šárko."

Lucie Hermanová

zena

"Šárčiny webináře jsou nabité informacemi z oblasti psychologie, výchovy a učení, hlavně ale ve svém celku přinášejí srozumitelný náhled do teorie typů. Webináře mi tak pomohly vidět věci v nových souvislostech, doplnit si i lépe pochopit informace z Šárčiných knih. Vždy jsem se moc těšila na samotný závěr webináře, kdy Šárka odpovídá na dotazy rodičů a tím přenáší Teorii typů do praxe."

Alžběta Beránková

muz

"Šárčiny webináře nám doma pomáhají přijímat syna s jeho krásně nespoutanou povahou, která nám umí dát často pěkně zabrat. Díky uvědomění si různých potřeb se nám daří - aspoň někdy - zůstat nad věcí."  

Jan Froněk

zena-v-klobouku

"Na Šárčiných webinářích se mi líbí jejich struktura a zpracování. Jako ředitelka Lesní mateřské školy jsem je doporučila svému týmu. Témata webinářů byla potom společným bodem při našich poradách, kde jsme získané informace využívaly vzhledem k potřebám jednotlivých dětí."

Blanka Dymáčková

zena

"Za webináře (a nejen za ně)  Vám patří velké DÍKY!!! Konečně se přestávám trestat za to, jak se cítím, konečně začínám chápat sebe sama, svého syna a kombinaci nás dvou. A poslední - konečně mi někdo ulevil už jen v tom, že to jak vyčerpaně a často marně se cítím, že vlastně není divu 🙂 O tom, jak těžko nesu kritiku, rady a hodnocení okolí ani nemluvě. Zkrátka jsem neskutečně ráda, že jste :-))) Děkuji."

Mirka Dohnalová

alena souralova

„Právě jsem dokoukala váš webinář. Jsem hodně nastavená na odezvu okolí, pořád řeším, co si o mně kdo myslí, jestli to dělám dobře, co si o mně myslí sousedi apod. Snažím se toho zbavit už asi 5 let, u mě to je asi běh na hodně dlouhou trať. V každém případě ještě jednou velice děkuji! Moc mě Vaše odpovědi uklidnily, snad zůstanu uklidněná i večer, až půjdu moje zvířátka ukládat do postele :-).“

Alena Souralová

nela hudeckova

„Chtěla bych Vám poděkovat za webinář o pocitech viny v mateřství. Je fajn vědět, že v tom nejsem sama. A že mé pocity viny z toho, že nejsem vždycky naplněná štěstím, i když mám úžasné, zdravé a veselé dítě, nejsou nic neobvyklého a dá se s nimi pracovat!“

Nela Hudečková

zena

„Seriál webinářů pro mě byl skvěle investovaným časem v mém životě, díly jsem si pouštěla několikrát. Díky seriálu jsem si přestala věci vyčítat! Netrpím už výčitkami svědomí z toho, jaká jsem špatná máma, taky jsem pochopila, proč moje máma byla, jaká byla. Díky seriálu také vím, že nemusím vždy ‚řešit problém‘, ale někdy prostě můžu ‚jen být tady a teď‘. Nejsem emotivní typ, ale všechny díly jsem z části měla slzy v očích a stažené hrdlo (v pozitivním slova smyslu). Díky kurzu jsem přijala sebe samu takovou, jaká jsem. Vím, že i moje špatné stránky a stresové reakce jsou u mého typu normální.“

Petra Macháčková

zena

„Po webinářích jsem byla velmi namotivovaná a povzbuzená čelit rozdílnostem, které nám komplikují vztah s dcerkou. A ona jako kdyby to mé naladění, moji rozhodnost, cítila, tak to dnes funguje. Je mi jasné, že nebudou všechny dny takové. Ale je to povzbuzující a já Vám za to povzbuzení moc děkuji!“

Monika Švejdová

michaela juskova

„Poznávání toho, kdo jsme, považuji za jedno z nejdůležitějších témat vůbec, ne-li vůbec to nejdůležitější. Nepřestává mě fascinovat, kolik se toho v jednotlivých typech dá nalézt a do jaké hloubky to až jde. Seriál mi pomohl se posunout zase o nemalý kus dál, děkuji!“

Michaela Jušková

zena

„Seriál bol skvelý, relaxačný, uzdravujúci. Opäť ma priblížil k samej sebe. Je až divné, ako dlho človek so sebou žije a nepozná sa. Toľko vecí zaklaplo. Toľko krásy v sebe táto teória nesie, že moje duša fakt spieva. Navyše  je vidieť, že absolútne žijete tým, čo prezentujete. Teším sa niekedy nabudúce. Ani neviem, kedy som sa naposledy na niečo tak tešila.“

Vierka Urigová

zuzana slusna

„Teórii typov sa venujem dlhšiu dobu, a tak informácie v tomto seriálu nie sú pre mňa úplne nové. Napriek tomu mám stále problém, všetko čo viem, aj žiť. Šárkine rozprávanie mi pomáha postupne preprogramovávať chybné strereotypy. Je to dlhodobý proces, ktorému treba venovať energiu a čas. Má to však obrovský prínos nie len pre mňa, ale aj pre moje okolie. Maminky, držte sa.“

Zuzana Slušná

stana kopecka

"Díky Teorií typů a terapiím dostává moje životní puzzle spousty ztracených dílků zpět - ať už z dětství (sebeúcta) nebo z mateřství (Kdo vlastně jsem?). Teorie typů je průvodce na životní cestě, který pomáhá najít ztracené klíče od hlavy, srdce a duše. Šárko, díky."

Stáňa Kopecká

veronika bicova

„Seriál mi v mnohých směrech otevřel oči... třeba v tom, že to, co jsem vždy považovala za zvládání stresu (prostě to nepustit ven - což neumím) nemusí být výhra. Není to tak jednoduché, ale zvládnout stres jednoduché být může, když víme, co pro to dělat. Obohatil mě o vidění věcí z jiných úhlů a perspektiv a přinesl i spoustu osobních příběhů a příkladů i možností probrat to své. Děkuji Šárce i Báře za možnost zamyslet se nad každodenními věcmi a vidět je očima jiných i svými v kontextu Teorie typů, která je velmi osvobozující v tom, že prostě nejsem divná a nepochopená... prostě jsem jaká jsem a někdo to má dokonce stejně jako já!“

Veronika Bícová

Jak to v Klubu vypadá

SnapshotsMerged@2x 1
Klub

Být v Klubu se vyplatí

Vyhoda2

Garance ceny členství navždy 

Pokud nepřerušíte členství, vždy vám jej prodloužíme za cenu, kterou jste zaplatili poprvé.

Vyhoda3

Přehledné rozdělení videí do témat

Členění do kategorií Výchova, Učení a Mateřství  vám umožní rychle najít obsah, který vás zajímá.

Vyhoda7

30 denní garance vrácení peněz 

Vyzkoušejte bez rizika. Máte 30 dnů na ověření, zda je pro vás obsah užitečný. Nebude-li, vrátíme vám peníze. Bez otázek a podmínek.

Vyhoda8

Doprava zdarma pro klubové členy

Jako člen klubu máte při zakoupení vybraných knih nárok na dopravu zdarma.

Vyhoda9

Dva měsíce zdarma při roční platbě

Kupte si roční členství - získáte slevu ve výši dvou měsíčních plateb. A to se vyplatí!

ZKUŠENÁ PSYCHOLOŽKA A LEKTORKA

 Tisíce klientů, stovky seminářů, desítky webinářů 

SarkaPhoto

Šárka Miková

ZAKLADATELKA TEORIE TYPŮ

Jsem jednou z vás. Jsem taky máma. Výchovu mých tří dětí provázely mnohé obavy (co z nich vyroste) a výčitky (co všechno dělám špatně). Ledacos bych dneska dělala jinak.

Jsem jednou z vás, ale jsem o kousek dál — už vidím, co z mých dětí vyrostlo. A vím, že díky Teorii typů byla moje cesta s dětmi jednodušší. 

Svou cestu vám nenutím. Nabízím vám, abyste našli tu svoji.

karlova univerzita
mbti certified

Témata, kterým se v Klubu věnujeme

Výchova, učení, mateřství, partnerské vztahy - všude tam se vyplatí rozumět vrozeným rozdílům mezi lidmi. Díky Teorii typů můžeme vychovat z našich dětí dospělé, kteří si budou vážit  sebe a respektovat druhé. Můžeme vyučovat tak, aby děti viděly v učení smysl a neztrácely motivaci.  Můžeme si více užívat mateřství a předcházet stresu. A můžeme být tolerantnější ke svým protějškům.  Vše potřebné se dozvíte v Klubu. Snadno a přehledně.

Sebehodnota

Motivace

Práce s emocemi

Stres

Dospívání

Styly učení

Sourozenecké vztahy

Výběr školy

Často kladené dotazy

Jak funguje 30 denní garance vrácení peněz?

Pokud dojdete k názoru, že obsah Klubu pro vás není užitečný, jednoduše nám napíšete, že chcete svoje členství ukončit a vrátit peníze.

Máte na to 30 dní od vstupu do Klubu.

Peníze vám vrátíme bez jakýchkoliv otázek.

Co znamená „Garance ceny členství na vždy“?

Garantujeme vám, že vaše členství bude pokračovat za cenu platnou v době zakoupení. Pokud nebudeme takto výhodnou cenu již nabízet, vaše členství bude pokračovat za cenu z této akce. A to tak dlouho, dokud své členství neukončíte.

Aktivujte si Klub už nyní

SpodniSipka
Předplatné období
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Skvělé — jsem ráda za váš zájem

Některá videa zveřejňuji zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, že to myslím s vaším sebepoznáním dobře. Pokud by vás zajímala videa další, stačí zadat váš e-mail a já vám je ráda pošlu.

Šárka