Informace pro opakované platby

V případě Měsíční nebo Roční je platba realizována prostřednictvím platební karty zadané Uživatelem při procesu objednávky zvoleného placeného tarifu.

Princip opakovaných plateb

  • Po vyplnění objednávky a stistknutí tlačítka DOKONČIT NÁKUP, budete přesměrování na zabezpečenou stránku pro platbu kartou.
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate.
    Na rozhraní platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
  • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět na naše stránky. Po úspěšné realizaci transakce předá brána informaci o provedení platby, na základě které provedeme zpřístupnění Aplikace v rozsahu zaplaceného tarifu. Aplikace se jmenuje Klub a je spuštěna na doméně https://moje.teorietypu.cz.
  • Následně bude fixní platba probíhat v intervalech (měsíční nebo roční), vždy buď následující měsíc ve stejný den jako byla odeslána první platba nebo v případě ročního ve stejný den a měsíc jako byla odeslána první platba. Vše probíhá automaticky a nemusíte zadávat údaje k platební kartě. Po každé platbě dostanete do emailu daňový doklad (fakturu).

Kontakt na platební bránu (pro reklamace nebo dotazy k platbě):

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Pokud vyprší platnost platební karty pro úhradu Aplikace, dojde tím k ukončení provádění opakovaných Měsíčních plateb. Pro znovuobnovení opakovaných plateb musí Uživatel provést novou autorizaci.

Jak zrušit členství

O ukončení pravidelných plateb nás co nejdříve informujte prostřednictvím kontaktního e-mailu klub@teorietypu.cz.

Skvělé — jsem ráda za váš zájem

Některá videa zveřejňuji zdarma, abyste měli možnost vyzkoušet, že to myslím s vaším sebepoznáním dobře. Pokud by vás zajímala videa další, stačí zadat váš e-mail a já vám je ráda pošlu.

Šárka