Kniha
NEJSOU STEJNÉ

Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě

Mea Gnosis, 2018
Formát: 180 × 255 mm
vázaná, celobarevná, 512 stran

Cena: 649,- Kč

Kniha NEJSOU STEJNÉ odhaluje potřeby ukrývající se za různými projevy chování dětí a přináší doporučení, jak na ně reagovat. Děti totiž nejsou stejné. Už odmala se u nich projevují různé typové preference, které jsou dány vrozeným „nastavením mozku“.

(Autor: Šárka Miková, 2018)

„Při čtení kapitol o typech mých dětí jsem se výborně bavila: reálné příklady krásně ilustrují situaci a vysvětlují teorii praxí. Už chápu, proč různé výchovné rady zabíraly jen někdy. Co funguje na jeden typ, na druhý fungovat nebude ani náhodou – každé dítě je jiné.“ – Zuzana

Kniha přináší:


  • DOPORUČENÍ ŠITÁ NA MÍRU
  • ZMÍRNĚNÍ POCHYBNOSTÍ O RODIČOVSKÝCH SCHOPNOSTECH
  • VĚTŠÍ KLID A POHODU DOMA
  • SILNĚJŠÍ MOTIVACI VE ŠKOLE
  • POCHOPENÍ VLASTNÍ MINULOSTI
  • INVESTICI DO BUDOUCNOSTI

„Přečetla jsem si kapitolu o své dceři – a musím říci, že jsem z toho naměkko. Tak úžasně popsat to moje výchovné ‚trápení‘! Opravdu je tam všechno. Elišku vidím i v těch příkladech od ostatních maminek. Je to přesné. Je povznášející vědět, že je to typem člověka, a ne mojí nedůslednou výchovou.“ – Kamila

„Uvědomil jsem si, že spíše vycházím s dětmi, které jsou mi typově blízko, a snažím se nyní více chápat a respektovat jednání i těch ostatních. Budu lépe individualizovat výuku a dávat dětem možnost volby, aby pracovaly v rámci svých možností a měly z učení radost.“ – Roman

„Čtení kapitoly o mém typu ve mně vyvolalo spoustu vzpomínek z dětství i z nedávné minulosti. Když jsem si některé informace dala do spojitosti se sebou, musela jsem se smát. Škoda že se mi tento text nedostal do ruky tak před 20 lety.“ – Lucie

„Důležité pro mě bylo zjistit, co mé syny motivuje, ať už teď ve škole, nebo třeba jednou v práci. Pomůže nám to vybrat lépe střední školu.“ – FilipChcete-li si knihu objednat, vyplňte prosím objednávkový formulář


Adresa doručení


Jméno a příjmení
Povinné pole
Ulice a číslo popisné
Povinné pole
Město
Povinné pole
PSČ
Povinné pole
Kontaktní email
Povinné pole
Kontaktní telefon
Povinné pole Váš telefon vyžaduje dopravce aby Vás mohl kontaktovat

Fakturační adresa

(pokud je stejná s doručovací adresou, nevyplňujte)


Název firmy
Invalid Input
Ulice a číslo popisné
Invalid Input
Město
Invalid Input
PSČ
Invalid Input

Invalid Input
DIČ
Invalid Input
Chcete upřesnit svou objednávku?
Invalid Input

Vaše objednávka bude doručena na dobírku v průběhu pěti pracovních dnů přepravní službou Geis.
Platba při převzetí zboží je možná v hotovosti nebo platební kartou (debetní nebo kreditní Visa, MasterCard).
Přepravní služba Vás bude kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Dodávku si můžete případně přesměrovat na výdejní místo společnosti Geis (instrukce dostanete v sms od přepravce).

K ceně zboží je připočtena cena dopravy a balné ve výši 99 Kč (vč. DPH) a dobírka ve výši 29,- Kč. (vč. DPH).
Fakturu Vám zašleme elektronicky na kontaktní email po obdržení platby (dobírky) od přepravce (obvykle do 10 dnů).

V současné době dodáváme za uvedených podmínek pouze na území České republiky. Pokud potřebujete zaslat knihu do zahraničí, kontaktujte nás prosím na objednavky@teorietypu.cz.

Před odesláním objednávky si prosím znovu zkontrolujte správnost zadaných údajů.


Kolik objednáváte kusů
-
+
Invalid Input
Cena Invalid Input
Dopravné a balné Invalid Input
Dobírka Invalid Input

Cena celkem (vč. DPH) Invalid Input
Cena celkem (bez DPH) Invalid Input

S podmínkami musíte souhlasit


Ochrana osobních údajů

1. Ochrana osobních údajů zákazníka, který vyplní některý z formulářů na internetu je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZOOÚ“).

2. Objednáním zboží prostřednictvím internetového formuláře, zákazník souhlasí v souladu se ZOOÚ a zákonem č. 480/2004 Sb. se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, email, tel. číslo zákazníka poskytnutých v objednávce či v rozsahu jména, příjmení a emailu zákazníka poskytnutých v rezervaci (dále jen „osobní údaje“) prodávajícím a jejich zařazením do databáze uživatelů prodávajícího - společnosti Mea Gnosis s.r.o. se sídlem, Pobřežní 249/46, Praha 8, 186 00 Praha 8, IČO: 29416698, jakož i s tím, že poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami (např. dopravce) v souladu s příslušnými ustanoveními ZOOÚ. Účelem zpracování osobních údajů je realizace práv a povinností ze smlouvy uzavřené se zákazníkem, vedení uživatelského účtu, jakož i jejich použití pro obchodní a marketingové účely prodávajícího, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i pro účely zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků. Prodávající je oprávněn k těmto osobním údajům přiřazovat i další osobní údaje zákazníka. Tento souhlas poskytuje zákazník dobrovolně na dobu 10 let s tím, že jej může kdykoliv odvolat zasláním oznámení na e-mailovou adresu info@meagnosis.cz nebo písemně na adresu sídla prodávajícího. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení oznámení prodávajícímu.

3. Zákazník bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce či rezervaci provedené v internetovém obchodě prodávajícího) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

4. Zpracováním osobních údajů zákazníka může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

5. Zákazník potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.

6. Zákazník má právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména zjistí-li nebo domnívá-li se zákazník, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které v rozporu s ochranou soukromého a osobního života zákazníka nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může zákazník žádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav, zejména blokováním, provedením opravy, doplnění nebo likvidací osobních údajů.

7. Požádá-li zákazník o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu prodávající povinen tuto informaci předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.